"Królowa Śniegu"

Młodzi aktorzy z klasy VI b z wielkim zaangażowaniem przygotowali i wystawili baśń pt.” Królowa Śniegu”.
Na występ oprócz osób niepełnosprawnych przybyli zaproszeni goście: kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Błędowie p. Marianna Życińska, przedstawiciel Banku Spółdzielczego p. Karol Majewski, przedszkolaki wraz z wychowawcami oraz młodsi koledzy z klas I – III.
Artyści wraz z rodzicami we własnym zakresie zorganizowali piękne stroje, rekwizyty i dekoracje. Przybyłej publiczności bardzo podobała się wystawiona baśń, jak również profesjonalna gra aktorów. Podziękowaniem były gromkie brawa.

Po wspaniałym występie jak, co roku w świetlicy szkolnej Mikołaj obdarował dzieci prezentami ufundowanymi przez Urząd Gminy w Błędowie i Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej Oddział w Błędowie. Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe dzięki, któremu dzieci były w tym dniu radosne, szczęśliwe, a drobne upominki były namiastką tradycji mikołajkowych.