Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018



  • mgr inż. Pełka Anna - dyrektor szkoły - matematyka
  • mgr Balińska Ewa - z - ca dyrektora szkoły, zajęcia komputerowe, edukacja informatyczna, edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Szewczyk Marianna - z - ca dyrektora szkoły, język polski, historia,
  • mgr Bilski Stanisław - wychowanie fizyczne
  • mgr Biniszewska Ewa - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  • mgr Brzeziński Adam - język angielski
  • mgr Dobrosz Jadwiga - język polski
  • mgr Dudek Joanna - doradztwo zawodowe, świetlica
  • mgr Gołuch Tomasz - informatyka
  • mgr Gumowska Agnieszka - język niemiecki
  • mgr Jackowska Aneta - pedagog
  • mgr Jopek Angelika - nauczyciel wspomagający
  • mgr Kalwarczyk Marta - język angielski
  • mgr Karpińska Iwona - fizyka
  • mgr Kaźmierczak Krystyna - zajęcia techniczne, technika, zajęcia komputerowe, informatyka, zajęcia rewalidacyjne
  • mgr Lange Piotr - wychowanie fizyczne
  • mgr Madej Małgorzata - biblioteka, świetlica
  • Matracka Anna - nauczyciel wspomagający
  • mgr Mydłowska Halina - przyroda, świetlica, oddział przedszkolny
  • mgr Nowak Mariusz - wychowanie fizyczne, świetlica
  • mgr Osińska Marta - zajęcia rewalidacyjne
  • mgr Pardej Aneta - język polski, historia i społeczeństwo, historia, zajęcia rewalidacyjne
  • mgr Pełka Monika - język angielski, logopeda
  • mgr Pisarek - Orlik Kamila - psycholog
  • mgr Płatos Marta - nauczyciel wspomagający, zajęcia integracji sensorycznej, gimnastyka korekcyjna
  • mgr Ponceleusz-Procek Grażyna - język polski
  • mgr Sikorska Agnieszka - logopeda, zajęcia rewalidacyjne
  • mgr Stankiewicz Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  • mgr Strzelecka Magdalena - pedagog, zajęcia rewalidacyjne, socjoterapia
  • mgr Sułowska Urszula - chemia, biologia
  • mgr Szarlip Janusz - edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia artystyczne, zajęcia umuzykalniające
  • mgr Szeska Krystyna - matematyka
  • mgr Szewczyk Maria - matematyka
  • mgr Szymanek Aniela - geografia, biologia
  • mgr ks. Szymborski Paweł - religia
  • mgr Telbuch Justyna - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  • mgr Wasilewska Marzanna - edukacja wczesnoszkolna, matematyka, świetlica
  • mgr Wierzbicka Krystyna - język rosyjski
  • mgr Woszczyk Sylwia - historia i społeczeństwo, historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Woźniak Beata - język polski, zajęcia komputerowe, informatyka
  • mgr Woźniak Bogusława - plastyka, religia
  • mgr Wróblewska Janina - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, świetlica
  • mgr Zaradkiewicz Piotr - wychowanie fizyczne, muzyka, religia
  • mgr Ziemba Jolanta - oddział przedszkolny
  • mgr Kaźmierczak Krzysztof
  • mgr Wencel Iwona
  • mgr Skowrońska Dominika




  • powrót na górę strony

    powrót