AKTUALNOŚCI


AKTUALNOŚCI

Rok szkolny 2011/2012

KLASA V A – KLASĄ NA MEDAL PO RAZ DRUGI!!!

Celem konkursu „Klasa na Medal” jest wyłonienie klasy najbardziej zdyscyplinowanej, o dużej kulturze zachowania wobec siebie, kolegów i koleżanek z innych klas, nauczycieli oraz personelu szkoły.
W roku szkolnym 2011/2012 ten wyjątkowy tytuł wywalczyła klasa V a, która w nagrodę 1 czerwca 2012r. pojechała na wycieczkę do Pruszkowa na koncert Szymona Wydry z zespołem Carpe Diem.
Koncert ten został zorganizowany w ramach Programu Edukacyjnego z Zakresu Ochrony Środowiska pt.”EKO-LOGIKA” z cyklu „ZIELONA SZKOŁA”.
Na koncert pojechali także uczniowie klas VI i Vb, aktywnie uczestniczący w pracy Samorządu Szkolnego.

DZIEŃ MAMY I TATY
"ZAGUBIONY CZAS..."

29 maja 2012 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony naszym kochanym Rodzicom.
KLASY I W PRACOWNI CERAMICZNEJ

Dnia 25 maja 2012r. uczniowie klas pierwszych byli na wycieczce w Mirowicach.
Znajduje się tam Pracownia Ceramiczna, w której uczniowie mieli świetną okazję do kreatywnego rozwoju swojej wyobraźni poprzez wspaniałą zabawę w glinie. Dzieciom nie brakowało pomysłów – lepiły to, co tylko chciały (aniołki, zwierzątka, kwiatki, wazony, dzbanki, pojemniki na przybory itp.). Poza tym każde dziecko pod kierunkiem instruktora wykonało dowolne naczynie przy użyciu koła garncarskiego. Dodatkową atrakcją było poszukiwanie ukrytego skarbu, zabawy na świeżym powietrzu oraz pieczenie kiełbasek.
Warto też wspomnieć, że wszystkie prace, które tam powstały podlegają specjalnej obróbce w pracowni a następnie są dostarczane do szkoły. Każde dziecko otrzyma więc to, co własnoręcznie wykonało.
Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone i z niecierpliwością oczekują na swoje prace.

KLASA VA Z WIZYTĄ
W PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GRÓJCU

22 mają 2012r. klasa Va pod opieką pani Haliny Mydłowskiej, pani Małgorzaty Madej oraz pana Jacka Tołczyka - pomysłodawcy wyjazdu, odbyła wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu.
Oprowadzali nas zawodowi strażacy. Zobaczyliśmy nowe wozy strażackie, ale nie zabrakło też starego, historycznego wozu z pełnym wyposażeniem i strojami dawnych strażaków. W międzyczasie odbył się pokaz akcji gaśniczej. Później strażacy przewieźli chętnych wozem strażackim. Byliśmy zachwyceni życiem i pracą strażaków.VIII GMINNY TURNIEJ WARCABOWY

Dnia 24 maja 2012 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Błędowie odbył się VIII Gminny Turniej Warcabowy.
Celem było ukazanie jednego ze sposobów wykorzystania czasu wolnego tzn. gra w warcaby oraz rozwijanie wrażliwości i osobowości uczniów poprzez:
- integrowanie uczniów z różnych szkół, kształtowanie postawy tolerancji, sportowej rywalizacji, kulturalnego zachowania się wobec przeciwnika;
- rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry;
- kształtowanie umiejętności przeżywania porażek i sukcesów.

W rozgrywkach udział wzięli uczniowie ze szkół: Błędów, Lipie, Gołosze, Wilków, w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III i klasy IV – VI.
W klasach I – III dzieci zajęły następujące miejsca:

1. Damian Musiał kl. III b - PSP Błędów
2. Michał Piotrowski kl. II - PSP Wilków
3. Adam Kępka kl. III - PSP Lipie
4. Wiktor Stępniewski kl. III - PSP Gołosze

W klasach IV – VI uczniowie zajęli następujące miejsca:

1. Dominik Bińkiewicz kl. VI - PSP Gołosze
2. Szymon Koziński kl. V - PSP Wilków
3. Marcin Cupryjak kl. V b - PSP Błędów
4. Mateusz Skarzyński kl. V - PSP Lipie


Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Gminy w Błędowie, które wręczył osobiście pan Jacek Adamski.
Organizatorami VIII Gminnego Turnieju Warcabowego byli: p. Dyrektor Anna Pełka, p. Małgorzata Madej, p. Bogusława Woźniak, p. Magdalena Strzelecka.VIII Szkolny Turniej Warcabowy

Dnia 21 maja 2012 r. w naszej szkole odbyły się rozgrywki warcabowe. Każdą klasę reprezentowała tylko jedna osoba, która wcześniej wygrała w turnieju klasowym z pozostałymi uczniami . W poszczególnych klasach wytypowano następujących zwycięzców:

I a - Norbert Wachowicz
I b – Jakub Banasiewicz
II a – Alicja Dąbrowska
II b – Rafał Grzejszczyk
III a – Damian Szymanek
III b – Damian Musiał
IV a – Adrian Wójcik
IV b – Natalia Banasiewicz
V a – Damian Skarzyński
V b – Marcin Cupryjak
VI a –Piotr Dziełak
VI b - Jakub Sitarek

Turniej szkolny odbył się w dwóch kategoriach wiekowych.
W klasach. I – III zwyciężył Damian Musiał, a w klasach IV – VI Marcin Cupryjak.
Uczniowie Ci będą reprezentowali naszą szkołę w VIII Gminnym Turnieju Warcabowym, który odbędzie się 24 maja 2012 w naszej szkole.
Za sprawny przebieg turnieju odpowiedzialne były: p. Bogusława Woźniak, p. Małgorzata Madej, p. Magdalena Strzelecka
Wizyta Księdza Biskupa w naszej szkole
"DOBRZE, ŻE JESTEŚ"

10 maja 2012 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Księdza Biskupa Tadeusza Pikusa.
Jego wizyty oczekiwaliśmy z niecierpliwością. Dostojnemu Gościowi towarzyszyli Ksiądz Proboszcz Andrzej Krynicki, Ksiądz Dziekan dekanatu mogielnickiego Henryk Trzaskowski i Ksiądz Zdzisław Pańszczyk
Księdza Biskupa przywitała dyrektor szkoły Anna Pełka wraz z delegacją uczniów i rodziców.
Chór na wejście znakomitego gościa zaśpiewał pieśń "Oto jest dzień". Ksiądz Biskup obejrzał program artystyczny o życiu św. Franciszka z Asyżu, następnie przemówił do uczniów, nauczycieli i rodziców.
Na koniec Biskup udzielił całej społeczności szkolnej swojego błogosławieństwa, dokonał pamiątkowego wpisu do kroniki szkolnej, a następnie udał się na spotkanie z gronem pedagogicznym.
Wizyta Jego Ekscelencji była dla nas wielkim i niezapomnianym przeżyciem.

Rocznica uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA


18 kwietnia 2012 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Wycieczka do Teatru ROMA w Warszawie


19 kwietnia 2012 r. grupa uczniów z naszej szkoły wyjechała do na wycieczkę do Warszawy.
Głównym punktem wyjazdu było obejrzenie w Teatrze ROMA spektaklu "Aladyn jr". Przedstawienie bardzo nam się podobało - działo się w nim nieprawdopodobnie wiele. Bohaterowie podróżowali na latającym dywanie ponad naszymi głowami, Aladyn popisywał się podniebnym skokiem, znanych aktorów oglądaliśmy na scenie i w komputerowych wizualizacjach.
Oglądaliśmy bajkę, ale i perfekcyjnie zrealizowany musical. Po przedstawieniu pojechaliśmy na krótki spacer po WARSZAWSKICH ŁAZIENKACH.
Wyjazd zorganizowała p. Ewa Balińska, opiekę sprawowały - p. Bogusława Woźniak, p. Monika Pełka, p. Agnieszka Śmiałkowska.

TADEUSZ KOŚCIUSZKO - PATRON NASZEJ SZKOŁY


18 kwietnia 2012 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony Tadeuszowi Kościuszce - patronowi naszej szkoły.WIELKANOCNE INSPIRACJEW V edycji konkursu plastycznego „Wielkanocne inspiracje” organizowanego przez Grójecki Ośrodek Kultury uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
I miejsce w kategorii III (kl. IV – VI) – Wiktora Długowska z kl. IV a,
II miejsce w kategorii II (kl. I – III) - Michał Krzyżanowski z kl. III b,
wyróżnienie – Eryk Orzeszek z kl. IV b
Serdecznie gratulujemy!WARSZTATY DZIENNIKARSKIE
JUNIOR MEDIA


1 marca 2012r. dwoje uczniów wraz z opiekunem - p. Beatą Woźniak, uczestniczyło w warsztatach dziennikarskich Junior Media w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki organizowanych przez Wydawnictwo Pedagogiczne Operon oraz Grupę Wydawniczą Polskapresse. Było to spotkanie z profesjonalistami – dziennikarzami, którzy przybliżyli uczniom świat mediów.
Gościem warsztatów był Stefan Szczepłek - dziennikarz prasowy i telewizyjny.
Tego dnia uczniowie zwiedzili również Wielką Wystawę Piłkarską. Zobaczyli m.in. proporzec wręczony przez Franza Beckenbauera Kazimierzowi Deynie przed słynnym meczem "na wodzie" w piłkarskich mistrzostwach świata w Niemczech w 1974 r.
Warsztaty "Junior Media" były świetną okazją, by zdobyć nowe, dziennikarskie doświadczenia.

VII GRÓJECKIE DYKTANDO
o tytuł „Grójeckiego Mistrza Ortografii”


W czwartek, 16 lutego 2012 r. odbyło się VII GRÓJECKIE DYKTANDO o tytuł „Grójeckiego Mistrza Ortografii” pod hasłem: „(...) Polacy nie gęsi,(...) swój język mają”.
Celem VII Grójeckiego Dyktanda było:
- propagowanie zasad poprawnej polszczyzny wśród mieszkańców Gminy i Miasta Grójec i powiatu grójeckiego,
- sprawdzenie umiejętności pamięciowego pisania ze słuchu,
- sprawdzenie znajomości zasad ortograficznych wykorzystywanych w tekście pisanym.
Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów, między innymi Paweł Strulak z kl. VI a, który zdobył wyróżnienie.
DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
WSPÓLNIE ODKRYWAMY CYFROWY ŚWIAT! BEZPIECZNIE!


Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W roku 2012 DBI obchodzimy 7 lutego. Hasło przewodnie tegorocznych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu – „Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie!” - ma zwrócić uwagę rodziców, dziadków i opiekunów na fakt iż Internet powinien być elementem łączącym pokolenia, że można razem z najmłodszymi poznawać korzyści z surfowania.
Nasza szkoła podjęła również działania promujące temat bezpieczeństwa w Sieci w formie:
 • zajęć edukacyjnych dla uczniów klas I - VI;
 • konkursu na wykonanie prezentacji multimedialnej pt. "Zagrożenia w Sieci - bezpieczny Internet";
 • konkursu plastycznego i literackiego (wiersz lub rymowanka o bezpiecznym korzystaniu z komputera i internetu);
 • przygotowania gazetki ściennej o DBI;
 • promocji DBI w gazetce i na szkolnej stronie internetowej.

  Zimowe ferie już za nami

  > W pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole odbywały sie zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla chętnych uczniów. Były one dostosowane do oczekiwań i możliwości dzieci.
  Uczniowie mieli okazję zmierzyć się w rozgrywkach sportowych oraz rozwijać talenty artystyczne. Odbył się turniej gry w tenisa stołowego (medale dla zwycięzców samodzielnie wykonali uczestnicy). Dzieci lepiły z plasteliny ulubione zwierzątka, kolorowały obrazki, układały puzzle, rysowały, malowały, wykonywały wydzieranki i oglądały bajki. Miały także możliwość korzystania z komputera. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry stolikowe.
  Ze względu na remont sali gimnastycznej zajęcia sportowe ograniczono do gry w tenisa stołowego. Dla wszystkich uczestników ufundowano słodki poczęstunek.

  BABCIU, DZIADKU
  KOCHAMY WAS!


  W dniu 13 stycznia 2012 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
  Przygotowali ją uczniowie klas III pod kierunkiem p. Janiny Wróblewskiej i p. Marzanny Wasilewskiej.
  Kolorowa i bajkowa zabawa karnawałowa


  12 stycznia 2012 r. odbyła się w naszej szkole tradycyjna „zabawa noworoczna”. Zabawę prowadził wodzirej. Pięknie udekorowana sala rozbrzmiewała wesołą muzyką. Barwnie poprzebierani uczniowie brali udział w różnych konkursach. Nie obyło się bez poczęstunku, o który zatroszczyli się rodzice.
  Konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  W dniu 5 stycznia 2012 r. w ZSZ im. mjr H. Dobrzańskiego w Radomiu odbył się etap rejonowy XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego.”
  Organizatorem był Mazowiecki Kurator Oświaty. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VIa - Michał Wąsik.
  Celem konkursu było kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych wśród młodego pokolenia poprzez upowszechnianie wiedzy o historii oręża polskiego w różnych okresach historycznych oraz znaczeniu sił zbrojnych w życiu politycznym, ekonomicznym i kulturalnym państwa i narodu polskiego.
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  Do konkursu Michała przygotowywała nauczycielka historii - p. Małgorzata Madej.
  22 grudnia 2011r. w naszej szkole obejrzeliśmy jasełka pt: „Bóg się rodzi”.
  Wystawiły je dzieci ze Szkolnego Koła Caritas pod kierunkiem p. Agnieszki Dobruckiej.

  Oprawą muzyczną zajął się p. Piotr Zaradkiewicz a dekorację przygotowała p. Bogusława Woźniak.
  Spotkanie przypomniało nam wydarzenia sprzed 2000 lat i wprowadziło w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
  Spotkanie dzieci z Mikołajem

  21 grudnia 2011 roku dzieci z naszej szkoły - jak co roku - uczestniczyły w „Spotkaniu z Mikołajem” zorganizowanym w świetlicy szkolnej.
  Uroczystość rozpoczęło przedstawienie pt: „Idzie Mikołaj” przygotowane przez uczniów z koła teatralnego pod kierunkiem p. Anny Świdzińskiej – Mikos.

  Nie zabrakło też wizyty Mikołaja, który obdarował wszystkich uczestników bardzo słodkimi prezentami.

  Dzieci w podziękowaniu za zaproszenie i otrzymane podarunki wręczyły swoim darczyńcom (Urząd Gminy, Top Market w Błędowie, ks. proboszcz Andrzej Krynicki) własnoręcznie wykonane kartki świąteczne i dyplomy „Przyjaciel Szkoły”.


  Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze.
  Za sprawny przebieg odpowiedzialne były: p. Bogusława Woźniak, p. Małgorzata Madej, p. Monika Pełka, p. Magdalena Strzelecka.
  Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację spotkania.
  Grosz do grosza i uzbiera się Góra Grosza


  Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej w dniach od 21 XI do 2 XII 2011 r. już po raz dwunasty zainicjowało zbiórkę monet groszowych we wszystkich typach szkół na terenie Polski. Do akcji włączyła się również nasza szkoła. Celem było zebranie funduszy na pomoc dla istniejących i powstających placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz ich wychowanków.
  W wyniku przeprowadzonej przez Samorząd Uczniowski zbiórki, uzyskano 281,30 zł. (co w przeliczeniu na jednego ucznia daje 1,05 zł.) Jesteśmy przekonani, że uczniom nie zabraknie zapału, by brać udział w kolejnej edycji akcji.
  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli to przedsięwzięcie.
  11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

  10 listopada 2011 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości.
  Zabawy w „Krainie Marzeń”

  W dniu 7 i 14 listopada 2011 roku uczniowie naszej szkoły w nagrodę za wzorowy udział w Nabożeństwach Różańcowych wyjechali na wycieczkę do Radomia. Dzieci wspólnie z księdzem Zdzisławem Pańczykiem i nauczycielkami naszej szkoły: p. Agnieszką Dobrucką, p. Ewą Biniszewską, Małgorzatą Stankiewicz i p.Bogusławą Woźniak świetnie bawiły się w „Krainie Marzeń”.
  3 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji uroczystości Wszystkich Świętych. Młodzi aktorzy z klasy VI b pod kierunkiem pani Agnieszki Dobruckiej przedstawili świętych, którzy opowiadali o swoim życiu oraz udzielili cennych wskazówek jak powinniśmy postępować, by dojść do nieba. Piękne stroje, pieśni i dekoracja wykonana przez panią Bogusławę Woźniak były dopełnieniem gry aktorskiej. Występ podobał się publiczności i został nagrodzony gorącymi brawami.
  Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik  Dzień Edukacji Narodowej - 14 października


  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13 października 2011 roku odbyło się w naszej szkole przedstawienie „Nasza Wesoła Szkoła”. Akademia została przygotowana przez: Annę Świdzińską Mikos (scenariusz), Bogusławę Woźniak (dekoracje) oraz Piotra Zaradkiewicza (oprawa muzyczna). Przedstawienie składało się z trzech oddzielnych scenek. Pierwsza miała przenosić widzów do czasów średniowiecznych – życzenia złożone zostały bowiem przez Żaka z Akademii. W drugim epizodzie jeden z naszych uczniów wcielił się w rolę nauczyciela i tłumacząc trudną odmianę rzeczownika przez przypadki, udowodnił jak trudna jest praca pedagoga. Trzecia część była najdłuższa i w humorystyczny sposób przedstawiała lekcję w szkole. Widzowie mieli okazję poznać na niej „trudne” przypadki szkolne: Marzycielki, Skarżypyty, Strojnisi i klasowego „podpowiadacza”- Ady. Całe przedstawienie uświetnione zostało odpowiednią oprawą muzyczną. Szkolny chór przywitał gości pieśnią żaków krakowskich – „Breve Regnum”. Następnie uczniowie „śpiewająco” dawali rady, w jaki sposób poradzić sobie z nudą w szkole. Na zakończenie chór pożegnał nauczycieli piosenką „Przepraszamy”.

  „Bezpieczna droga do szkoły”  6 października w naszej szkole odbył się apel poświęcony bezpieczeństwu w drodze do szkoły przygotowany przez uczniów z klas II a i II b pod kierunkiem p. Ewy Biniszewskiej i p. Małgorzaty Stankiewicz. Celem występu było przybliżenie uczniom znajomości przepisów i znaków drogowych. Pan policjant - zaproszony gość - z uwagą obserwował występy uczniów. Po części artystycznej podziękował za ciekawą lekcję o bezpieczeństwie i zasadach ruchu drogowego. Bardzo prosił o rozwagę w czasie jazdy na rowerach i rolkach. Przypomniał niektóre zasady bezpieczeństwa, np. że przez ulicę przechodzimy tylko w oznaczonych miejscach.

  5 października 2011 r. - Ślubowanie klas I

  Co roku w październiku w naszej szkole odbywa się doniosła uroczystość – ślubowanie klas pierwszych.
  W tym roku w gronie pierwszaków znalazła się dość liczna grupa sześciolatków. Pierwszoklasiści wspaniale recytowali wiersze i śpiewali piosenki - nie mieli tremy, mimo licznie zgromadzonej publiczności. Bohaterów uroczystości nagradzali oklaskami nauczyciele, uczniowie klas starszych, rodzice, rodzeństwo a nawet dziadkowie. Pierwszaki złożyły uroczystą przysięgę, a pani dyrektor dokonała aktu pasowania na ucznia. Na zakończenie rodzice wręczyli swoim pociechom pamiątkowe dyplomy oraz książki z dedykacją. Z sali gimnastycznej wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do swoich klas na słodki poczęstunek.
  Uroczystość przygotowały p. Justyna Telbuch, p. Jolanta Ziemba.

  ...
  ...
  ...
  ...
  ...
  ...
  ...  I Powiatowy Piknik Sportowy


  30 września 2011r. przy hali sportowej „Spartakus” w Grójcu odbył się I Powiatowy Piknik Sportowy.
  Rywalizację w pikniku podjęło 14 szkół z powiatu Grójeckiego: PSP Mogielnica, PSP Lewiczyn, PSP Błędów, PSP 1 Grójec, PSP 2 Grójec, PSP 3 Grójec, PSP Zalesie, PSP Wilków, PSP Lipie, PSP Warka, PSP Konary, PSP Drwalew, PSP Sułkowice, PSP Przybyszew.
  Dzieci rywalizowały w konkurencjach takich jak:
 • jedzenie banana na czas – I miejsce - Maciej Szybiński, III miejsce - Sykstus Małachowski,
 • bieg ze szklanką wody – II miejsce - Monika Włodarczyk, Michał Paliński, Bartłomiej Raczyński,
 • tenis stołowy dziewcząt – III miejsce Martyna Legucka,
 • tenis stołowy chłopców,
 • maraton 600m,
 • maraton 800m,
 • rzut karny kijem do unihokeja,
 • kometka dziewcząt i chłopców,
 • strzelanie do celu.
  W czasie zmagań sportowych zapewniono posiłek obiadowy dla wszystkich dzieci i opiekunów, można było również posłuchać dobrej muzyki. Przez cały dzień sprzedawane były losy w loterii I Powiatowego Pikniku Sportowego. Na zakończenie zmagań sportowych uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy, medale i inne nagrody rzeczowe, a sponsorzy statuetki w dowód uznania za okazaną pomoc.

  HARMONOGRAM PRACY PUNKTU KONSULTACYJNEGO
  PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W GRÓJCU
  działającego W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W BŁĘDOWIE W ROKU SZKOLNYM 2011/2012  I semestrII semestr
  7. 10. 2011 - pedagog
  21. 10. 2011 - psycholog
  3. 02. 2012 - pedagog
  10. 02. 2012 - psycholog
  4. 11. 2011 - pedagog
  18. 11. 2011 - psycholog
  2. 03. 2012 - pedagog
  9. 03. 2012 - psycholog
  2. 12. 2011 - pedagog
  9. 12. 2011 - psycholog
  6. 04. 2012 - pedagog
  13. 04. 2012 - psycholog
  13. 01. 2012 - pedagog i psycholog11.05.2012 - pedagog
  18. 05. 2012 - psycholog
  Porady pedagoga i psychologa będą udzielane wszystkim chętnym z gminy Błędów w godz. 8.30 - 11.30.
  Dyżurować będą: pedagog - p. Gabriela Skarpetowska oraz psycholog - p. Katarzyna Czekańska.

  Godziny pracy pedagoga szkolnego:
 • poniedziałek, wtorek - 10.50 - 15.15
 • środa, czwartek, piątek - 8.10 - 12.35

  Godziny pracy szkolnego logopedy:
 • środa - 8.10 - 12.35
 • czwartek - 9.55 - 15.15

 • 2010/2011

  2009/2010

  2008/2009

  2007/2008

  powrót na górę strony

  powrót